Ska till min lokala fiskhandlare imorgon, Hjälp mig. Hatar den växten som är till vänster på bilden! Ge mig tips på hur jag ska bygga upp det bättre.
http://img381.imageshack.us/my.php?image=dsc00088sk8.jpg
André
Andre_ skrev:Såja, Nytt lysrör och nya stenar inhandlade, Dock hade hon inga anubias som var fina nog enligt mig, Hon fick in nya på tisdag så då inhandlas det 2 anubias och därefter är jag nöjd med mitt akvarie (för tillfället)
Uppdatering av karet : http://img55.imageshack.us/my.php?image=dsc00097ya7.jpg
André
Det bästa är att titta på andra kar och få idéer och se hur man kan bygga upp det! här tex;) http://i32.photobucket.com/albums/d47/sukan1234/68140599_6gWEUQG9_0710200602.jpgAndre_ skrev:Ska till min lokala fiskhandlare imorgon, Hjälp mig. Hatar den växten som är till vänster på bilden! Ge mig tips på hur jag ska bygga upp det bättre.
http://img381.imageshack.us/my.php?image=dsc00088sk8.jpg
André