Arkiverad tråd – read-only.
mozilla firefix ha plötsligt börja frys lagga när man gå in på sidor,men bara i ca 2-3sek men VÄLDIGT störande.Tex om ja gå på blocke så fastna de till sen bli de som vanligt,då gå ja vidare å väljer djur,sen "sök" då söker den sen fastna den 2-3sek....bli så vad ja än gör(alla sidor är så):mad::mad::mad:
men inte med Internet explorer...:confused: kan man fixa de,eller ska ja söka nya uppdateringar??
/Alex:)
även när ja backa,spela ingen roll vilken sida de är.. :S
Hmm, låter konstigt. Jag har då inga sådanna problem. Men gå in på mozillas hemsida och kolla om det finns en nyare version av firefox :)
ja få göra de...allt man gör ta ca dubbelt så lång tid:@ snart använder ja internet explorer ist(tycker inte om de)....men men,få se om de löser sig
Låter som du har nåt knas i din burk. Min FF fungerar utmärkt. Jag har nyligen kört en uppdatering. Kanske är det det du behöver?
ja hittade ingen uppdatering,vart hitta ja de då?Nix e inge fel på burken,ominstallerad,så den e som ny:D
Skumt! Under Hjälp hittar du Sök efter uppdateringar, men finns det inga, så finns det inga.
Har du nån sida som ofta strular som jag kan kolla på?
Har du nån sida som ofta strular som jag kan kolla på?
nää asså de lagga fast på vilken sida ja än e inne på,tex när ja gå in på zoopet då lagga den fast i ca 3-4sek,sen när ja gå in på en tråd,laaaaaaagg,nu när ja ska svara laaaaaaaagg...värkligen störande,ha aldrig vart så förut :( ska kolla efter uppdates
e de
http://mozillafirefox.se/ du mena??annars kan du länka om du vill
Nej, jag menade i din webbläsare i menyn högst upp, längst till höger. Kika där. Hojta om du inte hittar!
Du har kollat efter spywares och liknande?