Jag har snackat om en enkel hemsida där jag på ett lätt sätt kan slänga upp bilder utan att behöva skriva program... fel... utan att Janne ska behöva skriva program Nu hittade Janne en supertrevlig gratissida som jag joxat med lite igårkväll och idag. Första tre småmapparna med bilder är klar nu. Det är lite räkbilder, lite bilder från Norge och lite actionbilder. Jag har också kvar mitt lilla fotogalleri som jag länkar till på hemsidan.
Janne gjorde framsidan. Jag vet inte riktigt om jag gillar bilden på mig... fast lite kul är den

Jag är nu så trött på fotosidan.se så jag tog bort länken dit från min signatur och lade in en länk till hemsidan i stället.
Och här är den:
www.cygnel.se

I morgon ska jag åka till Södermalms akvarieaffär och stödköpa ett litet räkakvarium. Hoppas Janne Wester har något i lämplig storlek. Kanske slinker det med lite lysrör också