Nu är alla karen på plats och spelbordet är riggat. Nu är det bara lite (väldigt mycket) akvarieprylar som ska rensas och placeras in efter behov.
Känner mig riktigt nöjd faktist! Fick rensat ur klädkammaren med. Så en eller två dagar till så är allt perfekt i hemmet igen!
Jag har suttit några timmar och bara njutit av att se fiskarna i vårat nya akvarierum. Endast en akvarienörd som jag kan sitta som en idiot och blänga in i karen och njuta av fiskarnas lek i timtals. Tur att ni i forumet försår känslan och njutningen.
Ha en underbar kväll!
KraMarie
Nu jäklar är det snart klart!
Kollaps
X
Kollaps
-
Nu jäklar är det snart klart!
Taggar: Ingen-
#9Marie J commented13 July 2006, 14:28Redigera en kommentarNä det är inte "allablomochräktokigakvinnor"-klubben utan det är nog mer åt Goingar. Inte för att dom dyrkar mig men jag gillar dom. Så du kommer bli bjuden du med S_sund!
-
#10S_sund commented13 July 2006, 14:54Redigera en kommentarÅhh...en "going"...
*stolt som en tupp*
-
#11Marie J commented13 July 2006, 17:02Redigera en kommentarFår väl göra ett Going-diplom till dig
Du måste vara inloggad för att skriva en kommentar. -